ANTARES
STUDIO & GRUPA ANTARES

Jako firma istniejemy od 1992 roku. Od 1994 roku specjalizujemy się w projektowaniu i budowie stoisk targowych.

Byliśmy jedną z pierwszej trójki firm wystawienniczych w Polsce, które zaczynały tworzyć stoiska niesystemowe, odbiegające wyglądem od powszechnego wówczas standardu OCTANORM. Obecnie oferujemy także stoiska systemowe, starając się jednak "wycisnąć" z systemu maksimum możliwości architektonicznych i plastycznych.

Nasza działalność nieprzerwanie od 1996 roku koncesjonowana jest przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Nasze usługi wykonujemy na terenie MTP i innych ośrodków targowych Polski, ale jesteśmy w pełni mobilni na terenie całej Europy.

Nasza firma od 1999 roku zrzeszona jest w Polskiej Korporacji Targowej z siedzibą w Poznaniu, a od 2004 roku w Polskiej Izbie Przemysłu Targowego. Posiadamy od roku 2006 jako wykonawca usług targowych rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Nasz wachlarz usług wystawienniczych, to stoiska systemowe, niesystemowe, mieszane (systemowe z detalami niesystemowymi), stoiska zewnętrzne (pawilony), a wszystkie te rozwiązania można u nas zamówić jako parterowe lub piętrowe.

Posiadamy możliwość profesjonalnego, estradowego oświetlenia i nagłośnienia ekspozycji, oraz wyposażenia stoisk w sprzęt multimedialny (kioski multimedialne, ekrany TV, video-wall, kamery ). Oferujemy podwieszanie ramp nad stoiskami z dachów hal wystawienniczych, jeśli istnieje taka techniczna możliwość. Zapewniamy pilotaż administracyjny w sprawach związanych z daną imprezą wystawienniczą. W gronie naszych klientów znajdują się małe i średnie firmy, jak i liderzy swoich branż, m.in. GRUPA RENAULT, GRUPA SCANIA , GRUPA PILKINGTON, Zrzeszenie Hiszpańskich Producentów Części i Wyposażenia Motoryzacyjnego.

Podejmiemy się każdego wyzwania wystawienniczego. Budowaliśmy już stoiska o budżecie ponad 400 000,00 PLN (targi "Budma" 1999), stoiska wysokie na 11 m (targi "Budma" 2000), stoiska niesystemowe o łącznej powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych, budowane w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dwa dni ( targi "Światło" 2003). Naszymi ekspozycjami zachwycały się takie osoby, jak Barbara Hoff, czy Xymena Zaniewska (realizacje stoisk dla Zakładów "Uniontex" S.A. , na targach "Poznański Tydzień Mody" w latach 1995 - 1998 w Poznaniu).

Jesteśmy doświadczonym partnerem. Międzynarodowe Targi Poznańskie i inne polskie ośrodki targowe nie szczędziły nam nagród za nasze realizacje, ale największą radością jest dla nas doceniający nasze działania i zadowolony z naszej pracy Wystawca.

Zapraszamy do współpracy

w imieniu zespołu
STUDIA I GRUPY ANTARES

Artur Pawelec