Stoiska zewnętrzne - autonomiczne pawilony targowe lub zabudowa z namiotem targowym

Przykłady projektów

Projekt pawilonu targowego dla firmy „Bergerat Monnoyeur”

Projekt pawilonu targowego piętrowego, zabudowanego na przestrzeni 8 x 6 m. Piętro zabudowane na 100 % powierzchni stoiska. Zabudowa oktagonalna, w niektórych miejscach zamocowane detale niesystemowe z pojedynczej płyty MDF, malowanej farbami akrylowmi.

Propozycja zagospodarowania ekspozycji zewnętrznej dla „Renault”

Projekt realizacji ekspozycji zewnętrznej dla firmy „Renault”, w skład której wchodzi zagospodarowanie przestrzeni otwartej, na której mają być eksponowane pojazdy, oraz realizacja właściwego pawilonu zaplanowanego w wymiarach netto 5 x 8 m. Całość realizacji zbudowana z elementów systemu „octanorm”.

Propozycja projektowa pawilonu piętrowego „Weidemann”

Projekt dużego, piętrowego pawilonu targowego zewnętrznego o wymiarach netto 14 x 7 m . Pawilon całkowicie zapiętrzony, zaplanowany do realizacji z systemu oktagonalnego. Architektura ścian rozrzeźbiona została łukami i wykuszami zabudowanymi na łukach i zaokrągleniach. Etalaż z logotypem głównym zaplanowany w konstrukcji ażuru aluminiowego (tri lok), z naciągniętym bannerem.

Projekt pawilonu parterowego na wymiarze netto 5 x 5 m

Propozycja projektowa pawilonu targowego dla firmy „Scania” na targi AUTOSTRADA w Kielcach. Zabudowa w systemie „octanorm”. Wymiar w rzucie brutto (światło zadaszenia) 6 x 6 m, wymiar netto obrysu ścian zabudowy 5 x 5 m. Konstrukcja samego pawilonu została uzupełniona o dwa ramiona, zbudowane z elementów strukturalnych systemu „octa”.

Projekt ekspozycji targowej zewnętrznej z zabudową pawilonu i małej architektury

Projekt realizacji ekspozycji zewnętrznej dla firmy „PIN Energia”, w skład której wchodzi zagospodarowanie przestrzeni otwartej, oraz realizacja właściwego pawilonu. Pawilon targowy na wysokim podeście, realizowany w zabudowie ścian z systemu oktagonalnego i wykończeń oraz detali w zabudowie niesystemowej z płyt MDF.

Projekt pawilonu targowego zewnętrznego o ciekawej architekturze

Propozycja projektowa zewnętrznego pawilonu targowego dla firmy „Wirbet” na targi „Energetab” w Bielsku-Białej. Zabudowa z systemu oktagonalnego w formie walca o średnicy 4 m i cześci prostokątnej pawilonu. Całość uzupełniona dwoma ramionami ze struktury oktagonalnej.

Propozycja projektowa pawilonu targowego o wymiarach netto 10 x 5 m

Projekt pawilonu targowego dla firmy „Weidemann” na targi ARGOSHOW w Bednarach. Zabudowa netto 10 x 5 m, do tego ciekawe detale ramion, biegnące nad właściwym zadaszeniem. Całość zaplanowana w zabudowie oktagonalnej.

Projekt zagospodarowania przestrzeni ekspozycji zewnętrznej dla firmy „Haulotte”

Idea zagospodarowania przestrzeni targowej zewnętrznej na targach AUTOSTRADA dla leadera w produkcji wózków i platform montażowych z wysięgnikiem. Całość przestrzeni 18 x 5 m, w tym pawilon 6 x 5 m. Pawilon zabudowany z systemu oktagonalnego, fryz niesystemowy (MDF).

Duży pawilon targowy piętrowy dla firmy „HSW” – targi ITM, Poznań

Pawilon targowy piętrowy, zabudowany na obrysie 10 x 8 m. Zabudowa z systemu oktagonalnego, przy wydatnym użyciu płyt MDF. Ciekawe zwieńczenie wejścia głównego do pawilonu w formie prostej w kształcie bramy (element niesystemowy z płyt MDF).

Namiot wystawienniczy 5 x 5 m – AGROSHOW Bednary

Propozycja projektowa taniego wystawienia się. Namiot wystawienniczy ciężki z podłogą o wymiarach 5 x 5 m . W środku zabudowa zaplecza i lada info zabudowane z elementów systemu oktagonalnego. W boki namiotu wszyte okna z elastycznego plastiku. Front sznurowany.

Pawilon targowy zewnętrzny dla firmy „ZAWHYD”

Modernistyczny pawilon targowy o wymiarze brutto (zewnętrznym w rzucie) 6 x 6 m, zbudowany z elementów systemu „octanorm”.

Projekt ekspozycji zewnętrznej dla firmy „Renault Trucks”

Zewnętrzny pawilon targowy, zaprojektowany z systemu oktagonalnego. Sam pawilon zabudowany na wymiarze brutto 5 x 5 m, całość ekspozycji z małą architekturą 15 x 15 m .

Pawilon targowy dla firmy „Ruda” o rozmiarach 6 x 3 m

Projekt ekspozycji zewnętrznej dla firmy „Ruda” na targi „Energetab” w Bielsku-Białej. Pawilon o wymiarach netto 6 x 3 m z wysoko wyniesionym etalażem . Przestrzeń ekspozycji zewnętrznej Wystawcy - 12 x 5 m.

Ekspozycja zewnętrzna dla wytwórni URSUS na rozmiarze 20 x 20 m

Projekt zagospodarowania ekspozycji zewnętrznej czołowego polskiego producenta ciągników rolniczych. Przestrzeń 20 x 20 m, w tym pawilon 8 x 8 m, ustawiony pod kątem 45 stopni . Walcowe detale na rogach pawilonu, szerokie wykorzystanie struktury oktanormowskiej oraz ażuru aluminiowego (tri lok).

Przykład ekspozycji zewnętrznej na targi open-air

Projekt ekspozycji zewnętrznej, składającej się z dwóch złączonych namiotów 5 x 5 m z podłogą, konstrukcją frontową z ażuru aluminiowego (trilok) jako nośnika logotypu Wystawcy, oraz z zabudową w środku namiotów, wykonaną z systemu oktagonalnego.

Ambitny projekt pawilonu targowego dla dystrybutora opon „Firestone”

Pawilon zabudowany na wysokim, laminatowym podeście, na powierzchni brutto 7 x 6 m, z ciekawymi detalami rozrzeźbiającymi bryłę pawilonu. Zabudowa uzupełniona została ramami z ażuru aluminiowego – triloka, rozwieszonych na tychże ramach siatek „mesh” z nadrukiem, oraz flagami reklamowymi.

Przykłady realizacji

Modernistyczny pawilon targowy 6 x 5 m

Modernistyczny pawilon targowy, zbudowany na targach ENERGETAB w Bielsku-Białej dla producenta oświetlenia. Zamierzony brak oświetlenia naturalnego (ściany pawilonu nieprzezierne) wewnątrz pawilonu dla odpowiedniej ekspozycji lamp, świecących własnym światłem.

Pawilon targowy 5 x 12 m na targach ENERGETAB

Ekspozycja zewnętrzna dla firmy „Rosa” na targach „Energetab” w Bielsku-Białej, w formie pawilonu targowego o wymiarach netto 5 x 12 m oraz podestu ekspozycyjnego na froncie pawilonu, z zamocowanymi wyrobami Wystawcy– lampy oświetlenia ulicznego .

Ekspozycja zewnętrzna w formie namiotu wystawienniczego 10 x 10 m

Namiot targowy z podłogą, zabudowany na powierzchni 10 x 10 m na targach ENERGETAB, uzupełniony ramami z ażuru aluminiowego, na których naciągnięte są bandery z nadrukowanym logotypem Wystawcy, firmą STRUNOBET .

Pawilon targowy zewnętrzny 6 x 5 m dla firmy „Haulotte”

Pawilon targowy zewnętrzny o wymiarach brutto 6 x 5 m, zbudowany dla czołowego światowego producenta wózków platformowych . Zabudowa z elementów systemu targowego oktagonalnego, uzupełniona niesystemowym fryzem z płyt MDF, malowanych i pokrytych grafiką z plottowanej folii graficznej.

Stoisko zewnętrzne w formie namiotu wystawienniczego o wymiarach w rzucie 15 x 10 m

Ekspozycja zewnętrzna w formie profesjonalnego namiotu wystawienniczego o konstrukcji stalowej modułowej. Namiot zabudowany został na powierzchni 15 x 10 m na targach AGROSHOW. W środku namiotu została wykonana zabudowa z elementów systemu „octanorm”. Na podłodze została zamocowana wykładzina targowa z atestem ppoż.

Realizacja i zagospodarowanie ekspozycji zewnętrznej dla firmy „Sommer”

Kompleksowa realizacja zagospodarowania ekspozycji zewnętrznej producenta naczep, firmy „Sommer Polska”. Na realizację składała się zabudowa pawilonu targowego o nieregularnym kształcie w formie litery „L”, oraz architektura otwartej części wystawienniczej. Na pierwszym planie zdjęcia widać wysoką zabudowę z ażuru aluminiowego (tri lok), wynoszącą na 5 m w górę logotyp Wystawcy.

Zagospodarowanie ekspozycji zewnętrznej dla koncernu „Renault Trucks”.

Realizacja ekspozycji zewnętrznej dla firmy „Renault Trucks”, w skład której wchodzi zagospodarowanie przestrzeni otwartej, na której są eksponowane pojazdy, oraz realizacja właściwego pawilonu do spotkań z Klientami w wymiarach netto 5 x 6 m. Całość realizacji zbudowana z elementów systemu „octanorm”, z wykorzystaniem na przestrzeni otwartej tzw. struktury octanorm .

Ekspozycja targowa zewnętrzna open-air dla firmy „Renault Trucks” na targach AUTOSTRADA w Kielcach

Zewnętrzny pawilon targowy, zrealizowany z elementów systemu oktagonalnego. Sam pawilon do rozmów handlowych zabudowany na wymiarze brutto 5 x 5 m, całość ekspozycji z małą architekturą o wymiarze 15 x 15 m . Ciekawe pionowe użycie elementów oktagonalnych w formie fal .

Pawilon targowy dla firmy „Ruda” o rozmiarach 6 x 3 m

Ekspozycja zewnętrzna w formie pawilonu targowego dla firmy „Ruda” na targach „Energetab” w Bielsku-Białej. Pawilon o wymiarach netto 6 x 3 m z wysoko wyniesionym etalażem . Przestrzeń ekspozycji zewnętrznej Wystawcy do prezentacji silników stacjonarych - 12 x 5 m .

Duży pawilon targowy piętrowy dla firmy „HSW” – targi ITM, Poznań

Pawilon targowy piętrowy, zabudowany na obrysie 10 x 8 m. Zabudowa z systemu oktagonalnego, przy wydatnym użyciu płyt MDF (zabudowa po części niesystemowa). Ciekawe zwieńczenie wejścia głównego do pawilonu w formie prostej w kształcie bramy (element niesystemowy z płyt MDF). Uzupełnienie terenu przed pawilonem flagami reklamowymi.

Pawilon targowy wysoki parterowy 6 x 6 m

Przykład realizacji targowej zewnętrznej w formie wysokiego, parterowego pawilonu targowego, zabudowanego na powierzchni 6 x 6 m z systemu oktagonalnego. Wysoko wyniesione elementy logo, z pomocą tzw. struktury oktagonalnej.

Przykład realizacji ekspozycji open air w formie namiotów sferycznych

Realizacja ekspozycji eventowej na Placu Defilad w Warszawie, w formie dwóch namiotów sferycznych o średnicy 14 m, połączonych korytarzem namiotowym.

Pawilon targowy o wymiarach 6 x 3 m, marka "Hitachi"

Pawilon targowy dla dystrybutora maszyn budowlanych marki „Hitachi”, zbudowany z systemu „octanorm” na targach AUTOSTRADA w Kielcach .

Ekspozycja zewnętrzna w formie namiotu sferycznego

Zabudowa open air w formie namiotu sferycznego o średnicy 14 m na imprezie we Wrocławiu. Namiot został zbudowany na specjalistycznym podeście, w środku namiotu wykonano zabudowę z targowego systemu oktagonalnego.

Zagospodarowanie dużej ekspozycji zewnętrznej na targach AGROSHOW

Realizacja zabudowy ekspozycji zewnętrznej dla czołowego europejskiego producenta kombajnów rolniczych, firmy „Agrifac”. Całość ekspozycji miała powierzchnię 28 x 18 m. Zbudowano z elementów oktagonalnych pawilon o wymiarach 10 x 8 m. Na zdjęciu widoczne są konstrukcje z ażuru aluminiowego, będące nośnikami logotypów .

Pawilon targowy zewnętrzny, parterowy, o wymiarach netto 5 x 5 m

Realizacja pawilonu targowego dla firmy „Scania” na targi EDURA w Kielcach. Zabudowa w systemie „octanorm”. Wymiar w rzucie brutto (światło zadaszenia) 6 x 6 m, wymiar netto obrysu ścian zabudowy 5 x 5 m.